INVENTRONICS 6977078993401
Code: 6977078993401Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DC Voltage power supplies MEAN WELL |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.21 kg |
| Availability: | On request |
| Output current: | 1,4A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 54W |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)