INVENTRONICS 6937186161970
Code: 6937186161970Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DC Voltage power supplies MEAN WELL |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.85 kg |
| Availability: | On request |
| Output current: | 10,41A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Použití: | LED |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,25kW |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)