INVENTRONICS 6937186161833
Code: 6937186161833Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DC Voltage power supplies MEAN WELL |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.11 kg |
| Availability: | On request |
| Output current: | 16A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | -20...50°C |
| Režimy práce: | napěťový zdroj |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 30W |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)