INVENTRONICS 6937186100443
Code: 6937186100443Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DC Voltage power supplies MEAN WELL |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.22 kg |
| Availability: | On request |
| Output current: | 0,75A |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 198...264V AC, 176...276V DC |
| Použití: | LED |
| Pracovní teplota: | -25...50°C |
| Řada výrobce: | OT FIT |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 0,1kW |
| The item has been sold out… | |



-1.jpg?68d3d670)