Aluminum varnished sheet 0,7x1000x2000mm white
Code: 104Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Coated aluminium sheets |
|---|---|
| Weight: | 4 kg |
| Availability: | On request |
| 1st side color: | White |
| 2nd side color: | Elox |
| Dimension width: | 1000 mm |
| Dimension length: | 2000 mm |
| Dimension height: | 0,7 mm |
| Protection foil: | On one side |
| Cutting to size - sheets: | Ano |
| Cutting to size - profiles: | No |
| Barva 1 strany: | Bílá |
| Barva 2 strany: | Elox |
| Rozměr délka: | 2000 mm |
| Rozměr šířka: | 1000 mm |
| Rozměr tloušťka: | 0,7 mm |
| Krycí fólie: | Z jedné stra |
| The item has been sold out… | |




