GREEN CELL GC-INVGC12
Code: GC-INVGC12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Car Converters
Warranty: 24
Weight: 5.96 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 90%
Output power: 3kW
Druh měniče: DC/AC
Druh vývodu: zásuvky AC 230V
Napětí akumulátoru: 12V
Obsah soupravy: pojistka, propojovací vodiče
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP
Použití: univerzální
Pozor!: bez nabíjecích článků
Rozměry: 370x209x93mm
Řada výrobce: Pro
Výstupní napětí: 230V AC