Everpower EPA1210L
Code: EPA1210LProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Chargers |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 1.04 kg |
| Availability: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Druh akumulátoru: | Li-FePO4, AGM |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Konektory pro stát: | Evropa |
| Max. nabíjecí proud: | 10A |
| Napájecí napětí: | 220...240V AC |
| Ochrana: | protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením |
| Použití: | akumulátor 12V |
| Typ nabíječky: | pro akumulátorové baterie |




