ESPE LMP-36024
Code: LMP-36024Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DC Voltage power supplies MEAN WELL |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 1 kg |
| Availability: | On request |
| Druh napájecí zdroje: | LED |
| Napájecí napětí: | 220...240V AC |
| Ochrana: | protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | LED |
| Pozor!: | jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení |
| Režimy práce: | napěťový zdroj |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 360W |
| Výstupní napětí: | 24V DC |
| The item has been sold out… | |




