ESPE ELD90P-9012-211
Code: ELD90P-9012-211
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.4 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 90%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 7,5A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Použití: pro LED osvětlení
Pracovní teplota: -5...40°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 142x60x33mm
Výkon: 90W
Výstupní napětí: 12V DC