ESPE E65P-6524-252
Code: E65P-6524-252
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.25 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 91%
Délka výstupní šňůry: 1,2m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,5
Max. výstupní proud: 2,7A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -5...40°C
Provedení konektoru: úhlový
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 121x53x31mm
Výkon: 65W
Výstupní napětí: 24V DC