ELECTROSTART LED-200-12-PF
Code: LED-200-12-PF
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Voltage power supplies MEAN WELL
Warranty: 24
Weight: 1.13 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 89%
Output current: 16,66A
Elektrické připojení: vodiče
Materiál tělesa: hliník
Napájecí napětí: 180...295V AC
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP, bez zátěže
Pracovní teplota: -20...50°C
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,2kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,2kW
Výstupní proud: 16,66A
Stupeň krytí: IP67
Ochrana: protizkratové SCP
Pracovní teplota: -20...50°C
Elektrické připojení: vodiče
Účinnost: 89%
Výstupní napětí: 12V DC