E-SHINE LIFEPO4-38.4-5A
Code: LIFEPO4-38.4-5A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Chargers
Warranty: 24
Weight: 1.05 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Druh vývodu: vodiče
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 5A
Maximum voltage: 43,8V DC
Nabíjecí napětí: 38,4V
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 38,4V DC
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Max. nabíjecí proud: 5A
Druh vývodu: vodiče
Maximální napětí: 43,8V DC
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Ochrana: protizkratové SCP
Nabíjecí napětí: 38,4V
Konektory pro stát: Evropa
Výkon: 240W
Napájecí napětí: 230V AC
Výstupní napětí: 38,4V DC