E-SHINE LIFEPO4-12.8V-5A
Code: LIFEPO4-12.8V-5A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Chargers
Warranty: 24
Weight: 0.88 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Druh vývodu: vodiče
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 5A
Maximum voltage: 14,6V DC
Nabíjecí napětí: 12,8V
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíječky: mikroprocesorová
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 12,8V DC
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Max. nabíjecí proud: 5A
Druh vývodu: vodiče
Maximální napětí: 14,6V DC
Druh akumulátoru: Li-FePO4
Ochrana: protizkratové SCP
Nabíjecí napětí: 12,8V
Konektory pro stát: Evropa
Výkon: 0,12kW
Napájecí napětí: 230V AC
Výstupní napětí: 12,8V DC