E-SHINE LI-ION-37V-4A
Code: LI-ION-37V-4A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Chargers
Warranty: 24
Weight: 0.98 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Druh akumulátoru: Li-Ion
Druh vývodu: vodiče
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 4A
Maximum voltage: 42V DC
Nabíjecí napětí: 37V
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 0,18kW
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 4A
Ochrana: protizkratové SCP
Nabíjecí napětí: 37V
Konektory pro stát: Evropa
Výkon: 0,18kW
Napájecí napětí: 230V AC
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Druh vývodu: vodiče
Maximální napětí: 42V DC