E-SHINE LI-ION-25.9V-2A
Code: LI-ION-25.9V-2A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (8 pcs)
Warranty: 24
Weight: 0.85 kg
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 2A
Maximum voltage: 29,4V DC
Nabíjecí napětí: 25,9V
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 60W
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 2A
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Výkon: 60W
Nabíjecí napětí: 25,9V
Maximální napětí: 29,4V DC
Konektory pro stát: Evropa
Napájecí napětí: 230V AC