E-SHINE LI-ION-14.8V-5A
Code: LI-ION-14.8V-5A
Expedujeme do 4 pracovních dnů (6 pcs)
Warranty: 24
Weight: 0.87 kg
Konektory pro stát: Evropa
Max. nabíjecí proud: 5A
Maximum voltage: 16,8V DC
Nabíjecí napětí: 14,8V
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před opačnou polaritou, před přebíjením
Použití: nabíjení akupaků LI-ION
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED, LED pracovního režimu, nabíjení pomocí LED
Typ nabíječky: pro akumulátorové baterie
Výkon: 0,12kW
Druh akumulátoru: Li-Ion
Max. nabíjecí proud: 5A
Signalizace: ukončení nabíjení pomocí LED
Výkon: 0,12kW
Nabíjecí napětí: 14,8V
Maximální napětí: 16,8V DC
Konektory pro stát: Evropa
Napájecí napětí: 230V AC