CROUZET IPS24-480W
Code: IPS24-480W
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 1.04 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 93,5%
Output current: 20A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 93...264V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -25...50°C
Rozsah výstupních napětí: 24...28V DC
Řada výrobce: IPS24
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 60x154x158,55mm
Výkon: 480W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 480W
Výstupní proud: 20A
Napájecí napětí: 93...264V AC
Montáž: na přípojnici DIN
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 93,5%
Řada výrobce: IPS24
Výstupní napětí: 24V DC
Pracovní teplota: -25...50°C