Clear glass + lumin. 18x1500mm White 15000K
Code: TPS18B15Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Glass tubes |
|---|---|
| Weight: | 0.226 kg |
| Availability: | On request |
| Dimension length: | 1500 mm |
| Sintering powder color: | White |
| Glass tube color: | Clear |
| Chromaticity temperature: | 15000 K |
| Diameter: | 18 |
| Cutting to size - sheets: | No |
| Cutting to size - profiles: | No |
| The item has been sold out… | |




