CINCON TRH50A120-02E01
Code: TRH50A120-02E01
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.29 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 89%
Délka výstupní šňůry: 0,72m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C14
Druh vývodu: 5,5/2,5
Max. výstupní proud: 4,2A
Napájecí napětí: 80...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: -20...70°C
Provedení konektoru: úhlový
Režimy práce: napěťový zdroj
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 120x52x31mm
Výkon: 50W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 4,2A
Druh vývodu: 5,5/2,5
Výkon: 50W
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 0,72m
Vnější rozměry: 120x52x31mm
Pracovní teplota: -20...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: úhlový
Účinnost: 89%
Polarizace: plus uprostřed
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 80...264V AC
Výstupní napětí: 12V DC