CELLEVIA POWER CLD-12012-T2-EB
Code: CLD-12012-T2-EB
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Current power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.46 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 86%
Délka napájecího kabelu: 1m
Délka výstupní šňůry: 1m
Druh napájecí zdroje: desktopový, síťový
Druh vstupního kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: 0...40°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: CLD-EB
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 168x62x37mm
Výkon: 0,12kW
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 10A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 0,12kW
Druh napájecí zdroje: síťový
Délka výstupní šňůry: 1m
Vnější rozměry: 168x62x37mm
Pracovní teplota: 0...40°C
Ochrana: protizkratové SCP
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 86%
Polarizace: plus uprostřed
Řada výrobce: CLD-EB
Délka napájecího kabelu: 1m
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 12V DC