CARLO GAVAZZI SPD482401B-CAR-0
Code: SPD482401B-CAR-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 1 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 90%
Output current: 5A
Max. výstupní proud: 5A
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...71°C
Shoda s normou: cULus, C-UL-US, CE
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vstupní napětí: 180...264V
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 48V