CARLO GAVAZZI SPD24181-CAR-0
Code: SPD24181-CAR-0Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DIN rail power supplies |
|---|---|
| Warranty: | 24 |
| Weight: | 0.21 kg |
| Availability: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Efficiency: | 77% |
| Output current: | 0,75A |
| Izolační napětí: | 3kV |
| Max. výstupní proud: | 0,75A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Počet výstupů: | 1 |
| Řada výrobce: | SPD |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 90x114x90mm |
| Výstupní napětí: | 24V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |




