CABUR CSF240CP
Code: CSF240CP
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.4 kg
Availability: On request
Efficiency: 88%
Output current: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Izolační napětí: 3kV
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...60°C
Rozsah výstupních napětí: 23...27,5V DC
Stupeň krytí: IP20
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 135x63,5x140mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výstupní proud: 10A
Montáž: na přípojnici DIN
Stupeň krytí: IP20
Vnější rozměry: 135x63,5x140mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -20...60°C
Izolační napětí: 3kV
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC