BEL VOF40CS12-BEL
Code: VOF40CS12-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.15 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 84%
Output current: 3,333A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Max. výstupní proud: 3,33A
Montáž: na panel
Napájecí napětí: 100...370V DC
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 76,2x50,8x30mm
Výkon: 40W
Výstupní napětí: 12V