BEL VMS30048-BEL
Code: VMS30048-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.8 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 84%
Output current: 6,25A
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 3125mA
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 127x81,3x38,1mm
Výkon: 300W
Výstupní napětí: 48V