BEL VDRS24048-BEL
Code: VDRS24048-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
19/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.96 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 92%
Output current: 5A
Doplňkové funkce: PFC
Izolační napětí: 4,242kV
Max. výstupní proud: 5A
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: -25...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 48V