BEL VBM36048-BEL
Code: VBM36048-BEL
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Open power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.78 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 94%
Output current: 7,4A
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný, AC/DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Max. výstupní proud: 7,4A
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 360W
Výstupní napětí: 48V