BEL SDI300G15UP219-0
Code: SDI300G15UP219-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
15/05/2026
Warranty: 24
Weight: 0.83 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Output current: 20A
Druh napájecí zdroje: desktopový
Max. výstupní proud: 20A
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: -20...40°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 300W
Výstupní napětí: 15V