BEL SDI160G56UP51-0
Code: SDI160G56UP51-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Warranty: 24
Weight: 0.6 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 90%
Output current: 2,86A
Druh napájecí zdroje: desktopový
Max. výstupní proud: 2,86A
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Pracovní teplota: 0...40°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 161x54,2x33,2mm
Výkon: 160W
Výstupní napětí: 56V