BEL MCC7501T24PC-BEL-0
Code: MCC7501T24PC-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (2 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.86 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 94%
Output current: 31,5A
Druh napájecí zdroje: AC/DC
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 120...300V DC
Počet výstupů: 1
Použití: lékařské aplikace
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 235x102x41mm
Výkon: 756W
Výstupní napětí: 24V