AIMTEC AMES75-48SNZ-PQ
Code: AMES75-48SNZ-PQ
On request
The item has been sold out…
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.25 kg
Availability: On request
Efficiency: 89%
Output current: 1,6A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: AMES75-NZ
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 99x97x30mm
Výkon: 76,8W
Výstupní napětí: 48V DC