AIMTEC AMES200-15SNZ-P
Code: AMES200-15SNZ-P
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.66 kg
Availability: On request
Efficiency: 88%
Output current: 14A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Izolační napětí: 3kV DC
Napájecí napětí: 90...264V AC, 240...370V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovní teplota: -30...70°C
Rozsah výstupních napětí: 13,5...18V DC
Řada výrobce: AMES200-NZ
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 179x99x30mm
Výkon: 210W
Výstupní napětí: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 0,2kW