AIMTEC AMEDP960-24SGY
Code: AMEDP960-24SGY
On request
The item has been sold out…
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 2.47 kg
Availability: On request
Efficiency: 93%
Output current: 40A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Izolační napětí: 3kV DC
Montáž: na přípojnici DIN
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: AMEDP960-GY
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 24V DC