AIMTEC AMED240W-48SGY
Code: AMED240W-48SGY
Expedujeme do 4 pracovních dnů (9 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 1.03 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 91%
Output current: 5A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 3kV
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 254...780V DC, 180...550V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -30...70°C
Řada výrobce: AMED240W-GY
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 112,8x63x125,2mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 240W
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 254...780V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Pracovní teplota: -30...70°C
Izolační napětí: 3kV
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 91%
Řada výrobce: AMED240W-GY
Výstupní napětí: 48V DC