AIMTEC AMEC15-5SMAZ
Code: AMEC15-5SMAZ
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.13 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 76%
Output current: 3A
Druh krytu: AMEC
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 90...264V AC, 130...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...85°C
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: AMEC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 92x65x24mm
Výkon: 15W
Výstupní napětí: 5V DC
Délka vývodů: 0,2m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Režimy práce: napěťový zdroj
Výkon: 15W
Výstupní proud: 3A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 92x65x24mm
Řada výrobce: AMEC
Pracovní teplota: -40...85°C
Elektrické připojení: vodiče 200mm
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 76%
Druh krytu: AMEC
Napájecí napětí: 130...370V DC
Výstupní napětí: 5V DC