AIMTEC AMEC15-24SMAZ
Code: AMEC15-24SMAZ
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.2 kg
Availability: On request
Efficiency: 83%
Output current: 0,63A
Druh krytu: AMEC
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 90...264V AC, 130...370V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovní teplota: -40...80°C
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: AMEC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 92x65x24mm
Výkon: 15W
Výstupní napětí: 24V
Délka vývodů: 0,2m
Typ napájecí zdroje: spínaný
Režimy práce: napěťový zdroj
Výkon: 15W
Výstupní proud: 0,63A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 92x65x24mm
Řada výrobce: AMEC
Pracovní teplota: -40...80°C
Elektrické připojení: vodiče 200mm
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 83%
Druh krytu: AMEC
Napájecí napětí: 130...370V DC
Výstupní napětí: 24V