AIMTEC AME20-5SVZ-ST
Code: AME20-5SVZ-ST
On request
The item has been sold out…
Napájecí zdroj: spínaný; k vestavbě; 20W; 85÷264V; 5VDC; 3,1A; 145g
Detailed information
Product detailed description
Additional parameters
Category: Bult-in power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.15 kg
Availability: On request
Efficiency: 77%
Output current: 3,1A
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Izolační napětí: 4kV DC
Montáž: na panel
Napájecí napětí: 110V, 230V
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Pracovní teplota: -40...85°C
Řada výrobce: AME20-ST
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 96,1x54x31mm
Výkon: 20W
Výstupní napětí: 5V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 20W
Výstupní proud: 3,1A
Vnější rozměry: 96,1x54x31mm
Řada výrobce: AME20-ST
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 77%
Napájecí napětí: 230V
Montáž: na panel
Výstupní napětí: 5V DC
Izolační napětí: 4kV DC