AIMTEC AMA24ER4-120200Y
Code: AMA24ER4-120200Y
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC/DC Converters
Warranty: 24
Weight: 0.14 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Barva: černá
Efficiency: 86%
Druh napájecí zdroje: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupní proud: 2A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: 0...45°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: AMA24-Y
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 34x72x88,3mm
Výkon: 24W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Max. výstupní proud: 2A
Výkon: 24W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Vnější rozměry: 34x72x88,3mm
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Provedení konektoru: přímý
Polarizace: plus uprostřed
Barva: černá
Řada výrobce: AMA24-Y
Pracovní teplota: 0...45°C
Konektory pro stát: Evropa
Režimy práce: napěťový zdroj
Výstupní napětí: 12V DC