ABB CP-T-48/20.0
Code: CP-T-48/20.0
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 3.28 kg
Availability: On request
Output current: 20A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: šroubové svorky
Kmitočet napájecího napětí: 47...63Hz
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 480...820V DC, 340...575V AC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...70°C
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 276x131x121mm
Výkon: 960W
Výstupní napětí: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 960W
Výstupní proud: 20A
Napájecí napětí: 480...820V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 276x131x121mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...70°C
Výstupní napětí: 48V DC