ABB CP-B-24/10.0
Code: CP-B-24/10.0
On request
The item has been sold out…
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 2.1 kg
Availability: On request
Output current: 10A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: pružinové svorky
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 24V DC
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...60°C
Typ napájecí zdroje: vyrovnávací
Vnější rozměry: 116x168x151mm
Výkon: 240W
Výstupní napětí: 24V DC
Výkon: 240W
Výstupní proud: 10A
Napájecí napětí: 24V DC
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 116x168x151mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -40...60°C
Výstupní napětí: 24V DC