CINCON TRE36A120-11G03
Kód: TRE36A120-11G03
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Jednosmerné prúdové zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.17 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 89%
Dĺžka výstupnej šnúry: 1,8m
Druh napájacieho zdroja: desktopový, síťový
Druh vstupného kontaktu: IEC C8
Druh vývodu: 5,5/2,1
Max. výstupný prúd: 2,5A
Napájacie napätie: 90...264V AC, 120...370V DC
Obsah súpravy: bez síťového kabelu
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP
Polarizácia: plus uprostřed
Pracovná teplota: -30...60°C
Prevedenie konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Zhoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 100x45x22,5mm
Výkon: 30W
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Max. výstupní proud: 2,5A
Druh vývodu: 5,5/2,1
Výkon: 30W
Druh napájecí zdroje: síťový
Obsah soupravy: bez síťového kabelu
Délka výstupní šňůry: 1,8m
Vnější rozměry: 100x45x22,5mm
Pracovní teplota: -30...60°C
Ochrana: protizkratové SCP
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Provedení konektoru: přímý
Účinnost: 89%
Polarizace: plus uprostřed
Režimy práce: napěťový zdroj
Napájecí napětí: 120...370V DC
Výstupní napětí: 12V DC