CARLO GAVAZZI SPD48301-CAR-0
Kód: SPD48301-CAR-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; 30W; 48V; 625mA; na přípojnici DIN; IP20Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdroje na lištu DIN |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 86% |
| Výstupní proud: | 0,625A |
| Max. výstupní proud: | 0,625A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Počet výstupů: | 1 |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 114x40,5x90mm |
| Výkon: | 30W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výkon: | 30W |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Výstupní proud: | 0,625A |
| Montáž: | na přípojnici DIN |
| Počet výstupů: | 1 |
| Účinnost: | 86% |
| Max. výstupní proud: | 0,625A |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Vnější rozměry: | 114x40,5x90mm |




