BRIDGELUX BXDRPS42BSU411C01A
Kód: BXDRPS42BSU411C01A
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Napájecí zdroj: spínaný; LED; Casambi; 42W; 18÷40VDC; 320mA÷1,05A
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje napájení pro LED
Záruka: 24
Hmotnost: 0.18 kg
Dostupnost: Na dotaz
Výstupní proud: 320mA...1,05A
Druh napájecí zdroje: LED
Napájecí napětí: 220...240V AC
Počet výstupů: 4
Použití: LED
Pracovní teplota: -20...50°C
Režimy práce: proudový zdroj
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 123,9x78,8x30mm
Výkon: 42W
Výstupní napětí: 18...40V DC
Komunikační protokol: Casambi
Typ napájecí zdroje: spínaný
Použití: LED
Druh napájecí zdroje: LED
Výkon: 42W
Výstupní napětí: 18...40V DC
Výstupní proud: 320mA...1,05A
Napájecí napětí: 220...240V AC
Pracovní teplota: -20...50°C