BREVE TUFVASSONS PSL30/12VDC
Code: PSL30/12VDC
Expedujeme do 4 pracovních dnů (10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DIN rail power supplies
Warranty: 24
Weight: 0.87 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Output current: 1,7A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN, nestabilizovaný
Elektrické připojení: sekundár - konektor GSK850V/2, primár - závitová svorka
Montáž: na přípojnici DIN
Napájecí napětí: 230V AC
Ochrana: pojistka
Počet výstupů: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Stupeň krytí: IP30
Tepelná třída: Ta40E
Typ napájecí zdroje: transformátorový
Vnější rozměry: 72x120x63mm
Výkon: 20W
Výstupní napětí: 12V DC
Druh napájecí zdroje: nestabilizovaný
Výkon: 20W
Výstupní proud: 1,7A
Elektrické připojení: sekundár - konektor GSK850V/2
Montáž: na přípojnici DIN
Stupeň krytí: IP30
Vnější rozměry: 72x120x63mm
Počet výstupů: 1
Ochrana: pojistka
Tepelná třída: Ta40E
Výstupní napětí: 12V DC
Napájecí napětí: 230V AC