BEL SDI9012UCP5-BEL-0
Kód: SDI9012UCP5-BEL-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; Ivýst max: 7A; Ivýst: 7A; 84W; desktopovýZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolní napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Výstupní proud: | 7A |
| Druh napájecí zdroje: | desktopový |
| Max. výstupní proud: | 7A |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | IT |
| Pracovní teplota: | 0...40°C |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Vnější rozměry: | 151x64x36mm |
| Výkon: | 84W |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Max. výstupní proud: | 7A |
| Výstupní proud: | 7A |
| Výkon: | 84W |
| Druh napájecí zdroje: | desktopový |
| Vnější rozměry: | 151x64x36mm |
| Pracovní teplota: | 0...40°C |
| Použití: | IT |
| Výstupní napětí: | 12V |
| Počet výstupů: | 1 |




