BEL MBC4501T48GS44-0
Kód: MBC4501T48GS44-0Detailní popis produktu
Napájecí zdroj: spínaný; AC/DC; 120÷390VDC; OUT: 1; 90%; 6,25A; 48VZboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Otevřené napájecí zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnost: | 90% |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Max. výstupní proud: | 6,25A |
| Napájecí napětí: | 120...390V DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Použití: | lékařské aplikace |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Typ napájecí zdroje: | spínaný |
| Druh napájecí zdroje: | AC/DC |
| Počet výstupů: | 1 |
| Účinnost: | 90% |
| Elektrické připojení: | svorkovnice |
| Použití: | lékařské aplikace |
| Max. výstupní proud: | 6,25A |
| Výstupní napětí: | 48V |
| Napájecí napětí: | 120...390V DC |



.jpg?68d3d670)
