AIMTEC AMA36ER4-120250Y
Kód: AMA36ER4-120250Y
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Můžeme doručit do:
Napájecí zdroj: spínaný; síťový,zásuvkový; 12VDC; 2,5A; 30W; 87%
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zboží obvykle expedujeme do 4 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
Kategorie: Zásuvkové napájecí zdroje - adaptéry
Záruka: 24
Hmotnost: 0.18 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Barva: černá
Účinnost: 87%
Druh napájecí zdroje: zásuvkový, síťový
Druh vývodu: 5,5/2,1
Konektory pro stát: Evropa
Max. výstupní proud: 2,5A
Napájecí napětí: 90...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, před přetížením OPP
Polarizace: plus uprostřed
Pracovní teplota: 0...40°C
Provedení konektoru: přímý
Režimy práce: napěťový zdroj
Řada výrobce: AMA36-Y
Shoda s normou: Energy efficiency Level VI
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 35x83x90,3mm
Výkon: 30W
Výstupní napětí: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: zásuvkový
Výstupní napětí: 12V DC
Výkon: 30W
Druh vývodu: 5,5/2,1
Vnější rozměry: 35x83x90,3mm
Účinnost: 87%
Barva: černá
Řada výrobce: AMA36-Y
Pracovní teplota: 0...40°C
Konektory pro stát: Evropa
Provedení konektoru: přímý
Max. výstupní proud: 2,5A