KGP ELECTRONICS XSV100W24CG-DALI
Code: XSV100W24CG-DALI
Expedujeme do 4 pracovních dnů (4 pcs)
Delivery to:
19/05/2026
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: DC Voltage power supplies MEAN WELL
Warranty: 24
Weight: 0.47 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 90%
Output current: 4,17A
Druh napájecí zdroje: LED
Elektrické připojení: vodiče
Napájecí napětí: 220...240V AC
Ochrana: proti přehřátí OTP, protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupů: 1
Použití: LED
Pracovní teplota: -25...50°C
Režimy práce: napěťový zdroj
Stupeň krytí: IP67
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vlastnosti zdrojů: řízení stmívání
Vnější rozměry: 305x30x21mm
Výkon: 0,1kW
Výstupní napětí: 24V DC