BEL PSKS6C12DIN-BEL-0
Code: PSKS6C12DIN-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
19/05/2026
Warranty: 24
Weight: 0.23 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 77%
Output current: 0,5A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 0,5A
Napájecí napětí: 100...370V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Vnější rozměry: 76x31,5x28,8mm
Výkon: 6W
Výstupní napětí: 12V