BEL PSK10W5DIN-BEL-0
Code: PSK10W5DIN-BEL-0
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 pcs)
Delivery to:
18/05/2026
Warranty: 24
Weight: 0.13 kg
Availability: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Efficiency: 76%
Output current: 2A
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Izolační napětí: 4kV
Max. výstupní proud: 2A
Napájecí napětí: 100...430V DC
Počet výstupů: 1
Použití: IT
Shoda s normou: cURus, CE
Typ napájecí zdroje: spínaný
Výkon: 10W
Výstupní napětí: 5V